sol menu

 

 

 

thumbs up

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Malta Öğrenci Yorumları, Dil Okulu Deneyimleri

Malta Dil Okulları Öğrenci Yorumları

Büşra Karadaş /Malta

malta deneyimMerhaba
Ben Büşra KARADAŞ. Okul Öncesi öğretmeniyim.İşim dolayısıyla şimdiye kadar başaramayacağımı düşündüğüm İngilizce yi öğrenebilmek adına özel ders almaya başlamıştım.Ancak nerede olduğumu ve ne kadar yapabileceğimi görmek için kısa da olsa dil eğitimi almak için araştırmalara başlamıştım.Bir arkadaşım  (canım benim)Malta dedi  ve onun  araştırmaları sonucunda MaltaDilOkullari.info ile tanıştık. Ve en büyük şansım ki Esra AKTAŞ Hanımla tanıştım.İşte serüvenim başlıyor.
Esra Hanım la sık sık görüşmeler sonucunda bize en uygun okulu seçtik.Vize işlemleri korkulu rüyamız…Kabul etmeliyim ki zorluklara rağmen korkulu rüyamızı da Esra Hanım sayesinde kısa sürede sonuçlandırdık.Aaaaa lütfen benim konsolosluktaki bayanla sıcak görüşmemizi de unutmayalım.
Yine ben pimpirikli halim!!! Her şeyi defalarca sordum .Nasıl gideceğim? Orada kim karşılayacak? Kalacağım yere kim götürecek?Okulum nasıl? Materyal veriyorlar mı? Her şey söylenildiği gibi oldu.En azından benim için hiçbir sıkıntı olmadı.Ben işim dolayısıyla sadece kısa bir süre gidebildim.Gitmek isteyenler  daha uzun süreyi düşünebilirler.Kaldığım LAND ‘ S END, Okulum ESE, öğretmenlerim Marialla ve Mari  ve çok kısa sürede edindiğim arkadaşlarım… Her şey çok güzeldi.

Teşekkür ederim Esra Hanım.


Zühal Kılınç /Malta

malta deneyimİngilizce öğrenmek için yıldır büyük çaba gösteriyordum. En sonunda Malta’ya işimden 15 günlük yıllık izin alıp gitmeye karar verdim.  Malta hakkında arkadaşlarımdan dolayı biraz bilgim vardı. Daha sonra internetten Maltadilokullari.info buldum ve telefon ettim.  Esra Hanım’ın çok sıcak bir ses tonu ve yaklaşımıyla bana çok yardımcı oldu. Esra Hanım bana uzun uzun hangi programların benim için uygun olacağını anlattı. Kafamda artık her şey  çok daha netti ve ben ve arkadaşım birlikte Malta'ya dil okuluna gitmeye karar verdik. 15 gün kısa bir süreydi ve en verimli şekilde geçirmeliydim.  Konaklama konusunda MaltaDilokullari.info bana çok yardımcı oldu. Esra Hanımla beraber en güzel konaklamayı seçtik ve gerçekten de gittiğimde gördüm ki en rahat ve ferah apart bizimkiydi. Butun arkadaşlarım bizi çok kıskandı. Malta’da hiç zorluk yaşamadım. Havaalanında bizi aldılar ve kaldığımız aparta bıraktılar. ESE’de dersime giren öğretmenlerim çok profesyoneldi ve ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Keşke Malta’da imkanım olsaydı da 6 ay kalabilseydim. Harika arkadaşlarım oldu ve hala kendileriyle görüşüyorum.


Abdulkadir Hatipoğlu /Malta

Kendini duyarlı kabul eden her anne baba gibi en büyük yatırımın çocuklara yapılan yatırım olduguna innanan birisi olarak çocuklarımın dünya insanı olmasını bununda ancak yurt dışında alınan egitimle gerçekleşecegine ve ilk aşamada olmazsa olmaz en az bir yabancı bilmenin şart oldugunu düşünen bir baba olarak geçen yıl oglumu kanadaya göndermiştim.Ancak oglum ve benim için tam bir husranla sonuçlanan bir süreçten sonra bu yıl profosyonel yardım almaya karar verdim internette gezinirken MaltaDilokullari.info yurt dışı egitim logosuna rasladım tıkladım biraz araştırdım sonra aramaya karar verdim.İsminin sonradan gözde pekçevik oldugunu ögrendigim, o insana guven veren soracagım her soruyu onceden tahmin eden aydınlatıcı dostane sesle karşılaştım ve içimden evet bu insan dogru olan beni her konuda dogru yönlendirecek insan dedim daha sonra ne kadar haklı oldugumu zaten anlayacaktım.Gözde hanım efendi bize maltayı tafsiye etti aslında hiç düşünmedigim bir ülke olmasına rağmen içgüdülerime innanarak büttün tafsiyelerini kabul ederek bizi yönlendirmesine izin verdik ne kadar iyi yapmışşız.Oğlum kırk günlük bir egitimi tamamlayarak sağ salim beklediğim verimi allarak döndü bu süre zarfında gözde hanım her zaman bir telefon kadar yakın oldu bize oglumuzu göndererek misyonunu tamamlamasına ragmen o ablalık görevini sürdürmeye devam etti her aradıgızda bizi rahatlatan o ilk başta oldugu gibi güven veren ses oldu gözde hanım.Size nasıl teşekkür edebilirim bilmiyorrum size ancak dua ile büttün yaptıklarınız için binlerce teşekkür...

 


 

 
EC Malta
ESE Malta
Chamber Colege
Clubclass Malta
Sprachecaffe
LAL Malta
Amerika Dil Okulları
Ingiltere Dil Okulları
Kanada Dil Okulları
avustralya dil okulları

facebook

twitter

Google+
maltada dil okulları

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

 

Copyright © 2021 MaltaDilOkullari.info - 0 312 466 61 00 - 0 212 293 72 30 - 0 212 669 03 00